Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27711
Stary 29.07.2014, 15:05
york09 napisał(a):Wyświetl post
Aż dziw że taki wybitny prezydent Lech miał kilkanaście procentowe poparcie pod koniec kadencji a ten leming Bronek prawie 70%
Wychodzi na to że ten pierwszy był nieudacznikiem o marnej reputacji.
O wstrętnym przemyśle pogardy wobec osoby Lecha Kaczyńskiego nie raczyłeś wspomnieć? Jak uderzano w niego wymyślonym Borubarem albo reklamówką którą wniosła do samolotu śp. Maria Kaczyńska? Jakoś cicho o tym, że Bronek usnął na imprezie OSP. No, bo w sumie, po co o tym mówić nie? Broniu, to przecież taki swojski chłop. Ani się nikomu nie naraża ani nie wychodzi z żadnymi inicjatywami wynikającymi z jego prerogatyw. Typowy stróż żyrandola. Dla Bronka i jego TVN-owskich wielbicieli wszystko jest przecież arcyboleśnie proste. Tak, więc skompromitowani taśmami ludzie na najwyższych szczeblach władzy sami powinni wyciągnąć wnioski, a dla samego Bronka cała ta sprawa jest "źródłem poważnego smutku i przykrości". Koń, by się tego głośno uśmiał.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 29.07.2014 o godz. 16:12.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!