york09 napisał(a):

Aż dziw że taki wybitny prezydent Lech miał kilkanaście procentowe poparcie pod koniec kadencji a ten leming Bronek prawie 70%
Wychodzi na to że ten pierwszy był nieudacznikiem o marnej reputacji.
|
O wstrętnym przemyśle pogardy wobec osoby Lecha Kaczyńskiego nie raczyłeś wspomnieć? Jak uderzano w niego wymyślonym Borubarem albo reklamówką którą wniosła do samolotu śp. Maria Kaczyńska? Jakoś cicho o tym, że Bronek usnął na imprezie OSP. No, bo w sumie, po co o tym mówić nie? Broniu, to przecież taki swojski chłop. Ani się nikomu nie naraża ani nie wychodzi z żadnymi inicjatywami wynikającymi z jego prerogatyw. Typowy stróż żyrandola. Dla Bronka i jego TVN-owskich wielbicieli wszystko jest przecież arcyboleśnie proste. Tak, więc skompromitowani taśmami ludzie na najwyższych szczeblach władzy sami powinni wyciągnąć wnioski, a dla samego Bronka cała ta sprawa jest "źródłem poważnego smutku i przykrości". Koń, by się tego głośno uśmiał.