robert777 napisał(a):

|
Mam nadzieję jutro o 10.30 przeczytać komunikat o następującej treści: "Wisła Kraków S.A. informuje, iż z dniem dzisiejszym tj. 25 lipca 2014 r. Pan Jacek Bednarz przestał pełnić obowiązki prezesa zarządu Wisły Kraków S.A. Powodem tej decyzji jest utrata zaufania do pana Jacka Bednarza oraz brak rozwoju Spółki pod jego kierownictwem. Dziękujemy panu Jackowi Bednarzowi za dotychczasową współpracę i życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym"
|
Zarząd klubu jednocześnie informuje, że Jacek Bednarz zostaje viceprezesem Rady Nadzorczej Wisły Kraków.