Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7830
Stary 23.07.2014, 12:24
No to ja stawiam awans Legii po dogrywce bądź karnych.
W miarę pewny awans Lecha.
Przy dużej dozie szczęścia przejdzie dalej Ruch.
Zawisza odpadnie po dobrej grze.

Takie zgadywanie w stylu wróżbity Macieja, wiem.
Mam nadzieję, że pomylę się w pierwszym zdaniu.
Odpowiedz cytując