No to ja stawiam awans Legii po dogrywce bądź karnych.
W miarę pewny awans Lecha.
Przy dużej dozie szczęścia przejdzie dalej Ruch.
Zawisza odpadnie po dobrej grze.
Takie zgadywanie w stylu wróżbity Macieja, wiem.
Mam nadzieję, że pomylę się w pierwszym zdaniu.
