Grantar napisał(a):

|
Jaki przepis zmusi mnie organizatora powiedzmy swoich imienin abym wpuszczał na nie gościa, który notorycznie robi mi na nich demolki ... ?.
|
Twoje imieniny to jest twoja prywatna impreza na twojej prywatnej posesji lub w wynajętej prywatnej knajpie a nie impreza masowa na stadionie zbudowanym za publiczne pieniądze.. Taka mała różnica..