Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6628
Stary 20.07.2014, 22:13
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego?
Czemu lub komu ma służyć taka radykana postawa? BTW Byle żul rozumie że nie można powiedziec 'sp..laj' jeśli ktoś odmawia datku. Przeważnie wiec życzy się milego dnia i to nie bez powodu.

Napisalem o pomniku dla Henryka Reymana, a ty jakies porownanie o zulach robisz.. troche szacunku.
Tak przy okazji to juz kiedys byla zlotowka od biletu, za czasow najlepszego prezesa wszechczasow czyli Tadka Czerwinskiego (dalej pracuje w klubie , niestety na nizszym stanowisku, moze to sie wkrótce zmieni ).


Jezeli ktos odmawia "datku " na budowe pomnika dla Reymana to jest zwyklą szmatą, a nie kibicem Wisly, tyle.
Odpowiedz cytując