Lukasz napisał(a):

Dlaczego?
Czemu lub komu ma służyć taka radykana postawa? BTW Byle żul rozumie że nie można powiedziec 'sp..laj' jeśli ktoś odmawia datku. Przeważnie wiec życzy się milego dnia i to nie bez powodu.
|
Napisalem o pomniku dla Henryka Reymana, a ty jakies porownanie o zulach robisz.. troche szacunku.
Tak przy okazji to juz kiedys byla zlotowka od biletu, za czasow najlepszego prezesa wszechczasow czyli Tadka Czerwinskiego (dalej pracuje w klubie , niestety na nizszym stanowisku, moze to sie wkrótce zmieni

).
Jezeli ktos odmawia "datku " na budowe pomnika dla Reymana to jest zwyklą szmatą, a nie kibicem Wisly, tyle.