Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.07.2014, 08:34
Bardzo dobrze to rozpisałeś Uran.
To ja dodam coś na plus, w porównaniu do zeszłego sezonu.
Stałe fragmenty, a dokładniej rzuty rożne.
Wreszcie są bite na krótki słupek i od razu stanowiły kilka razy zagrożenie.
Semir bardzo fajnie dokręca piłkę.
Na długi słupek, na głowę zawodnika, piłka spada raz na sto lat.
Odpowiedz cytując