Kamson napisał(a):

|
A gdzie ja napisałem, że pikniki z 40 letnim stażem na Wiśle są be? Pisałem o ludziach, których "kibicowanie" kończy się na wpisaniu "www..." w przeglądarce, wypisywaniu dyrdymałów i wielbieniu tego, który pogrążą Wisłę. I nie znam żadnego piknika (czyt. osoby która chodzi na mecze, je kiełbaske i rzadko włącza się do dopingu, a nie tylko napie*dala w klawiature) który stałby po stronie bednarza.
|
Ty nie, ale niektórzy owszem
domin_czyzyny napisał(a):

|
lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie, niż ten który chodzi od czasu do czasu. Lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie i jeździ za Wisłą na wyjazdy niż ten, który tylko chodzi na wszystkie mecze u siebie.
|
nie wiem kim było te kilkanaście tysięcy osób łącznie ze mną które odwiedziły R22 po ogłoszeniu bojkotu przez skwk, chyba manekiny. A sorry to byli jednak internetowi napinacze.