Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6462
Stary 18.07.2014, 12:39
Kamson napisał(a):Wyświetl post
A gdzie ja napisałem, że pikniki z 40 letnim stażem na Wiśle są be? Pisałem o ludziach, których "kibicowanie" kończy się na wpisaniu "www..." w przeglądarce, wypisywaniu dyrdymałów i wielbieniu tego, który pogrążą Wisłę. I nie znam żadnego piknika (czyt. osoby która chodzi na mecze, je kiełbaske i rzadko włącza się do dopingu, a nie tylko napie*dala w klawiature) który stałby po stronie bednarza.
Ty nie, ale niektórzy owszem

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie, niż ten który chodzi od czasu do czasu. Lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie i jeździ za Wisłą na wyjazdy niż ten, który tylko chodzi na wszystkie mecze u siebie.
nie wiem kim było te kilkanaście tysięcy osób łącznie ze mną które odwiedziły R22 po ogłoszeniu bojkotu przez skwk, chyba manekiny. A sorry to byli jednak internetowi napinacze.
Odpowiedz cytując