Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6454
Stary 18.07.2014, 12:12
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie, niż ten który chodzi od czasu do czasu. Lepszym kibicem jest ten, który chodzi na każdy mecz u siebie i jeździ za Wisłą na wyjazdy niż ten, który tylko chodzi na wszystkie mecze u siebie.

To nie jest nic dziwnego, że się to wartościuje. Tylko jakieś laseczkii, które chodzą od czasu do czasu na mecze i mają o sobie Bóg wie jakie zdanie, że są prawdziwymi fanatykami mogą się o to obrażać. To jest rzeczywistość.

To przypomina mi narzekanie na Patriotyzm. Najwięcej narzekają i wyśmiewają to osoby, które gówno by zrobiy na rzecz swojego kraju...I jeszcze mają pretensję do patriotów o to...

Jest prawo, macie POlicję, macie Pana Bednarza, możecie mieć zapewnioną listykę i wszystko co dusza zapragnie. A nie potraficie się zxorganizować, wyjść zza monitorów i coś zrobić w realnym świecie. Jak można was nazwać ? Mi przychodzi bardzo popularne określenie na takie osoby: KOZAK W NECIE, i tak dalej.
a moze lepszym kibicem jest ten co wiecej za karnet placi ?
Odpowiedz cytując