63.5 Kg napisał(a):

Ale nie porównujmy samochodu do płachty...
Ludzie....
Zostaly pomalowane płachty reklamowe...
I nie mowcie mi ze Wisła zaplacila za to żeby owe płachty mogly tam wisieć...
|
ale co za różnica co zostało pomalowane. Dewastacja to dewastacja. Jak pomalują elewacje budynku, to też nic wielkiego, bo farba kosztuje 10 zł? To ma zresztą kilka aspektów, wiem, że dla Ciebie taki rynsztokowy język jest naturalny, ale dla wielu osób, które nawet chciałyby być przeciwko Bednarzowi, zapala się w tym momencie lampka ostrzegawcza, że mają "walczyć" o lepszą Wisłę ramię w ramię z półgłówkami.
I tak, to oczywiste - odcięcie się przez SKWK od tej całej akcji byłoby bardzo rozsądne. O ile w ogóle zależy im na jakimkolwiek rozwiązaniu tego całego konfliktu. Bo czy tego chcą czy nie, są utożsamiani z tymi, co to napisali. Bednarz może sobie odejść, ale nie wierze, żeby jego następca palił się do współpracy z ludźmi posługującymi się takim językiem i podejmującymi takie działania.