63.5 Kg napisał(a):

Ale nie porównujmy samochodu do płachty...
Ludzie....
Zostaly pomalowane płachty reklamowe...
I nie mowcie mi ze Wisła zaplacila za to żeby owe płachty mogly tam wisieć...
|
Czyli do jakiej kwoty można malować i wtedy będzie spoko, a od jakiej kwoty już niespoko?
I chyba nie zdajesz sobie sprawy ile kosztują takie płachy. Bo myśle, że jakiś starszy samochód idzie za to kupić.
