Mogły to też zrobić żydy, żeby u nas namącić, mógł to zrobić przedstawiciel Jacka, lub jego kolega z którym robił magistra prawa

Brawo! Po raz kolejny dajecie z siebie robić idiotów
domin_czyzyny napisał(a):

to nie są dowody...mógł to zrobić każdy (łącznie z żydami, wysłannikami łysej pały, głupi dzieciak, ktokolwiek). Gdyby SKWK lub powazni kibice mieliby się odcinac od każdej głupoty, która ktoś namaluje na murach to nic innego by nie robili.
skończ, te napisy były tylko i wyłącznie w interesie łysej pały...
|
Dokładnie
