mr_kwolf napisał(a):

|
Oczywiście, że SKWK nie jest za nic odpowiedzialne. Za akcje "Cała Wisła..." też nie są odpowiedzialni. Bo na pewno wrzucanie na fb zdjęć z głównym hasłem akcji w różnych miejscach na pewno nie zachęciło jakiś małolatów do tego aktu wandalizmu celem popisania się przed kolegami. Skądże znowu.
|
A co było obraźliwego w tej akcji
