uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
Postanowiłem się skupić i zastanowić się jak ta nasza Polska się jednak zmieniła pod rządami PO i przelałem to w formie posta na forum.
|
Czyli pisałeś poważnie.
1, 2, 3, 4 - nie.
5 - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiedyś głosowałem na PO.
Ale teraz to bym najchętniej wziął jakąś lagę i tych wszystkich s....ysynów z PO, PiS, PSL, SLD i resztę pognał przez Polskę do jakiegoś kamieniołomu. Jeszcze w każdej miejscowości musieli by przepraszać za to, że dbają tylko o własne kieszenie, a całą resztę mają gdzieś.