ulTraS napisał(a):

|
dla mnie system był okey, jedynie jak było kilkunastu kretynów co odświeżali stronę non-stop przed meczem z Legią, żeby sprawdzić czy będzie komplet, to strona padła, tak to nie było powodów do narzekania.
|
jeśli system jest w stanie zawiesić kilkunascie osób to znaczy że jest do wyjebania.