Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1863
Stary 13.07.2014, 17:33
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
dla mnie system był okey, jedynie jak było kilkunastu kretynów co odświeżali stronę non-stop przed meczem z Legią, żeby sprawdzić czy będzie komplet, to strona padła, tak to nie było powodów do narzekania.

jeśli system jest w stanie zawiesić kilkunascie osób to znaczy że jest do wyjebania.
Odpowiedz cytując