Dzimi napisał(a):

|
(..)Strasznie się chłopcze motasz. Raz piszesz, że cudowny Bednarz obniżył pensje z 30 do 10 mln, a drugim razem kilka postów później, że ostatni rok był na minusie, bo pensje wyniosły 25mln, przy dochodach 16 mln.
|
Niekoniecznie. 25 milionów - tyle wydaliśmy w 2013 na pokrycie wynagrodzeń pracowników i piłkarzy. Czyli biorąc pod uwage warunek przyznania licencji, pewnie kwota obejmuje część zobowiązań za rok 2013 i wszystkie zobowiązania za 2012 które nie zostały wypłacone w 2012.
Cytat:
Wnioskodawca musi dowieść, że na dzień 31 marca roku kalendarzowego, w którym
rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny, nie posiada żadnych przeterminowanych
zobowiązań wobec - pracowników, ZUS i Urzędu Skarbowego (... etc ...)
które powstały przed 31 grudnia roku kalendarzowego poprzedzającego rok,
w którym rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny
|
IMHO Obecne pensje mają wpływ na raport za rok 2014 (lub raporty za 2014 i 2015).
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA