palikot napisał(a):

|
No to chyba jesteś, skoro nie doszedłeś jeszcze do tego, że wszyscy którzy chcieli wrócić na stadion w czasie obowiązywania blokady KK, musieli przyjść do klubu i podpisać treść lojalki, że zgadzają się ze wszystkim decyzjami Jacka, policją na stadionie i to, że będą przestrzegać regulaminu.
|
No dalej nie wiem: " musieli" ? czy "muszą" ?
Zakazy wygasły czy nie ?
palikot napisał(a):

A co do tego, co bym chciał mieć:
1)Nie bezpieczeństwa a WOLNOŚĆI(!)
|
Jak jakaś banda uszkodzi cię mocno bo też ceni sobie wolność to z powództwem cywilnym polecisz do organizatora
Wolność musi mieś swoje granice. Chyba każdy stadion ma swoje regulaminy.
palikot napisał(a):

|
2)Nie dobrej gry zespołu a 1906% serca oddanego dla Wisły
|
ok ale ty coś pisałeś o tym co ma zapewnić Zarząd ... zaangażowanie to raczej kwestia trenera , no może też systemu motywacyjnego ale tak naprawdę wiele zależy od indywidualnego podejścia i charakteru zawodnika
palikot napisał(a):

|
3)Nie godziwych warunków oglądania a bycia wśród ludzi, którzy całym sercem są z Wisłą
|
wracamy do początku: czyli do odpowiedzi czy zakazy w tej chwili obowiązują czy nie.
Jeśli obowiązują to sorki ... i cześć moich "wywodów" nie ma uzasadnienia ...