Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 06.07.2014, 20:09
AndyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko dotyczące Fify 14. Czy jest jakaś możliwość, aby w trybie zostań gwiazdą zostać powołanym do reprezentacji swojego kraju? Gram już 4 sezon, średnia nie spada poniżej 7, natomiast powołania jak nie było tak nie ma. Gram w wersję na Playstation Vita. Z góry dzięki za pomoc
Zagralem w tą darmową fife pare razy.
Gra zapowiada się bardzo fajnie (ultimate team -> dobieranie składu -> 10 lig)

pamiętać jednak trzeba, że to wciąż tylko beta :(

Stabilność tej gry pozostawia jeszcze sporo do życzenia, dlatego powrócę do niej kiedy będzie już dostępna finalna wersja.
Odpowiedz cytując