AndyWiślak napisał(a):

Mam pytanko dotyczące Fify 14. Czy jest jakaś możliwość, aby w trybie zostań gwiazdą zostać powołanym do reprezentacji swojego kraju? Gram już 4 sezon, średnia nie spada poniżej 7, natomiast powołania jak nie było tak nie ma. Gram w wersję na Playstation Vita. Z góry dzięki za pomoc
|
Zagralem w tą darmową fife pare razy.
Gra zapowiada się bardzo fajnie (ultimate team -> dobieranie składu -> 10 lig)
pamiętać jednak trzeba, że to wciąż tylko beta :(
Stabilność tej gry pozostawia jeszcze sporo do życzenia, dlatego powrócę do niej kiedy będzie już dostępna finalna wersja.