Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
 
Od: 08.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 05.07.2014, 17:19
Mam pytanko dotyczące Fify 14. Czy jest jakaś możliwość, aby w trybie zostań gwiazdą zostać powołanym do reprezentacji swojego kraju? Gram już 4 sezon, średnia nie spada poniżej 7, natomiast powołania jak nie było tak nie ma. Gram w wersję na Playstation Vita. Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz cytując