|
Nie zostaną zajechani. Nie mają kiedy. Ledwo zaczeli przygotowania, a za 2 tygodnie już liga. Smuda dobrze wie że przygotowania ma bardzo krótkie.
Moim zdaniem przystępujemy ze stanem kadrowym mocniejszym niż w tym samym okresie sezonu 13/14. A czy powtórzymy taką jesień jak rok temu? Wątpię. Miejsce 5-6 będzie całkiem dobre. Zimą może z finansami będzie u nas lepiej, niemniej jednak i tak runda wiosenna ( mistrzowska) rozstrzygnie o końcowym miejscu.
A co do miejsca na koniec sezonu. Prorokuję miejsce 4 i zapewniony start w pucharach w sezonie 15/16.
|