|
Strasznie zaluje ze w tej 8 chlopakow która dolaczyla do pierwszego zespołu nie ma Koscielniaka i Kaminskiego...
Wiem ze być moze jak dojdzie do ich wypożyczenia to chłopaki się trochę ograją ale jednak przy jakze poteznym deficycie naszych skrzydłowych mogli być brani jednak pod uwagę...
|