emj10 napisał(a):

Też nie słyszałem aby Korwin lizał tyłek Putinowi. Co najwyżej stwierdził, że to przywódca, który dobrze dba o własny naród i z tą tezą również ja się zgadzam.
Dorabianie dalszych historii do tych wypowiedzi to już metody rodem z pisozależnej.
|
Gorzej, ze sam prezentujesz metdy z WSI-ozależnej czyli rżnięcie głupa. Skoro nie słyszałeś to się nie wypowiadaj. Skoro twierdzisz, że zbrodniarz "dobrze" dba o inteersy to pewnie Hitler czy Stalin też dobrze dbali ? O Jaruzelskim też pewnie nie słyszałeś i o Sikorskim pewnie też.