palikot napisał(a):

Nie, nie, nie, akurat mi się pogorszyło od oglądania wystąpień niejakiej Małgorzaty Sadurskiej z PIS-u
|
No to jej nie ogladaj, wielu ludzi dostaje też torsji jak słyszy Mikkego liżącego tyłek Putinowi, Jaruzelskiemu czy Sikorskiemu.