Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5823
Stary 25.06.2014, 11:46
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Chwila chwila - ale przecież oni bojkotują? Chyba że mówisz o policji która lubi przywalić bez powodu?

Zawsze możesz iść na koszykówkę np?
Dziwne - przez 20 lat nie dostałem ani razu od policji a raz zostałem opluty przez łysego karka z 10-tki a raz potarmoszony na C5. Pewnie, że to margines i mogło się częściej zdarzyć na mieście (też się zdarzyło za zbyt długie włosy - nawet nie wiem do dziś czy to byli kibole Wisły czy Cracovii hehe) ale jeśli ktoś nie chce mieć styczności z policją na stadionie Wisły to jej mieć nie będzie nawet przez 20 lat.


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując