Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 25.06.2014, 11:40
Viper napisał(a):Wyświetl post
Nie, niczego nie wspieram, a na mecze nie chodzę bo nie mam już ochoty na wdawanie się w różne awantury z napakowanymi ludźmi o mentalności 4 latka.

Chwila chwila - ale przecież oni bojkotują? Chyba że mówisz o policji która lubi przywalić bez powodu?

Zawsze możesz iść na koszykówkę np?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując