Viper napisał(a):

|
Nie, niczego nie wspieram, a na mecze nie chodzę bo nie mam już ochoty na wdawanie się w różne awantury z napakowanymi ludźmi o mentalności 4 latka.
|
Chwila chwila - ale przecież oni bojkotują? Chyba że mówisz o policji która lubi przywalić bez powodu?
Zawsze możesz iść na koszykówkę np?