Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5805
Stary 25.06.2014, 09:42
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Bo SKWK nie może się pogodzić że jest nie po ich myśli

Jesteś monotematyczny. Od kilkunastu stron Twoje posty opierają się tylko na SKWK.
Czekamy na to Twoje stowarzyszenie, mam nadzieję, że to nie są tylko puste słowa i już złożyliście odpowiednie dokumenty. Do dzieła!

Najbardziej rozp...rdala mnie myślenie na temat, że Jacek bez Wisły sobie poradzi a Wisła bez Jacka nie.. Nie wiem gdzie Ty żyjesz i co ćpasz ale naprawdę mocne to jest. Kolejny punkt Twoich wypowiedzi, że należy siąść do rozmów bez stawiania warunków - to przepraszam bardzo o czym chcesz dyskutować o pogodzie? Jak to spotkanie ma wyglądać? Czyli SKWK ma nie optować za ściągnięciem zakazu wnoszenia i prezentowania sektorówek? Tylko iść na spotkanie zbić piątkę z Jackiem, zrobić fotę i koniec konfliktu...? Zejdź na ziemie idź na pole, bo Internet to nie jest rzeczywistość, a większość z was tylko szczekać w Internecie potrafi.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując