Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5775
Stary 24.06.2014, 13:21
A czy to jest jakaś nowa moda zaczynania zdań z małej litery (że o braku interpunkcji naszego asa suikodena nie wspomnę)?

suikoden napisał(a):Wyświetl post
chodzi mi że Bednarz ma w dupie bo Sezon dogra do konca tym co ma a jak spadniemy to on sobie poradzi a my bedziemy tułać się po I-lidze
? ? ?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2014 o godz. 13:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując