A czy to jest jakaś nowa moda zaczynania zdań z małej litery (że o braku interpunkcji naszego asa suikodena nie wspomnę)?
suikoden napisał(a):

|
chodzi mi że Bednarz ma w dupie bo Sezon dogra do konca tym co ma a jak spadniemy to on sobie poradzi a my bedziemy tułać się po I-lidze
|
? ? ?