iq1000 napisał(a):

Pan szprotka vel fan bednarza już chce z Wisły zrobić klub filialny panny L.
"wierność" heh
|
Twoj stary jest chyba fanem Bednarza.
widze ze dla Ciebie "wierność" tyczy sie chłopków w koszulkach. Przyklasnąć tylko.
A wojownicy krawkoskiej ulicy to piłkarze wieczorem latający po rynku.
iq1000 : jak w ogóle śpisz wiedząc ze Jankowski jest w Wiśle ? Czy nie śpisz?
Jak żyłeś jak bramki strzegł Radek Majdan z herbem Pogoni na piersi?Pogoni zgody Legii ? Jak żyłeś?
Jak żydzi bramki strzelali rozumiem że płakałeś...