Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16382
Stary 24.06.2014, 11:44
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Pan szprotka vel fan bednarza już chce z Wisły zrobić klub filialny panny L.
"wierność" heh
Twoj stary jest chyba fanem Bednarza.

widze ze dla Ciebie "wierność" tyczy sie chłopków w koszulkach. Przyklasnąć tylko.
A wojownicy krawkoskiej ulicy to piłkarze wieczorem latający po rynku.

iq1000 : jak w ogóle śpisz wiedząc ze Jankowski jest w Wiśle ? Czy nie śpisz?
Jak żyłeś jak bramki strzegł Radek Majdan z herbem Pogoni na piersi?Pogoni zgody Legii ? Jak żyłeś?
Jak żydzi bramki strzelali rozumiem że płakałeś...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.06.2014 o godz. 11:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując