crazykaro napisał(a):

Patrząc na frekwencję nie jako na statystykę a na poszczególne mecze to widać że frekfencja spadła nie o 10 tys a o ok. 5 tys, z czego 4-4,5 tys to kibole i zmanipulowani przez SKWK z trybuny C, a reszta to osoby które nie chciały oglądać marnej gry Wisły.
A tu kolejny przypał SKWK został opisany
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/chu...reymonta/cn3xl
|
Czytaj dalej pasiastych kolegow, takie wlasnie masz pojecie....