Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68183
Stary 20.06.2014, 16:51
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Piotrek nie przeskoczyłby już pewnego poziomu, no ale litości, zawsze to dodatkowy piłkarz uzupełniający skład, mający lepsze i gorsze występy i spore ogranie w ekstraklasie. Jeśli nawet przyjdzie jakiś JEDEN obrońca to wobec takich braków wciąż będzie to kpina!!! Ktoś wspominał, że jedną rundę pociągną, a później będzie zjazd. Ja to bym się obawiał, żeby słowa Głowy sprzed roku tym razem nie okazały się prorocze...
To co Piotrek grał w tym sezonie to były niestety piłkarskie popłuczyny.

Paweł dał radę wrócić do niezłej dyspozycji z mety, Piotrek przy całej sympatii dla niego po prostu odcinał kupony.

Jak ktoś ma popełniać juniorskie błędy na porządku dziennym to wolę, żeby to był uzdolniony junior niż 30 latek bez perspektyw na późniejszą odsprzedaż.

To już bardziej mi żal Chrapka, bo to było nasze serducho, jak był na boisku nasza gra wyglądała dużo lepiej. No ale niestety finanse wyglądają jak wyglądają i trzeba się z tym faktem pogodzić.
Odpowiedz cytując