iq1000 napisał(a):

No to Buchalik.
Do czasu aż Wisła się nim zaczęła interesować myślałem, że koleś jest Słowakiem xD
Dla mnie anonim, mimo, że nazwisko kojarzyłem.
Ktoś oglądał mecze, w których on występował? Czego się po nim spodziewać?
|
To że dla Ciebie bramkarz z rywalizującej druzyny jest no name świadczy tylko o Twojej znajomości ligi.
Zobaczymy co wyciśnie z niego Nasz trener golkiperow