|
Senior Member
Offline
|
|
iq1000 napisał(a): 
No to Buchalik.
Do czasu aż Wisła się nim zaczęła interesować myślałem, że koleś jest Słowakiem xD
Dla mnie anonim, mimo, że nazwisko kojarzyłem.
Ktoś oglądał mecze, w których on występował? Czego się po nim spodziewać?
|
Solidności.
|
|