Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
68046
13.06.2014, 11:43
No to Buchalik.
Do czasu aż Wisła się nim zaczęła interesować myślałem, że koleś jest Słowakiem xD
Dla mnie anonim, mimo, że nazwisko kojarzyłem.
Ktoś oglądał mecze, w których on występował? Czego się po nim spodziewać?
Bednarz wypełnia polecenia Cupiała.
Cupiał - miej honor i wystaw klub na sprzedaż.
iq1000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iq1000
Znajdź inne posty napisane przez iq1000