Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68032
Stary 12.06.2014, 22:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba. Tak jest po prostu wygodniej.
Historia zna mnóstwo przykładów, kiedy Ci którzy "nic nie znaczą" obalali koronowane głowy. Kwestia w....ienia i determinacji. A my mówimy o klubie piłkarskim.

(...)

Chcesz akceptować patologie? Twoja rzecz. Masz do tego pełne prawo. Ale nie dorabiaj do własnego lenistwa i mentalności chłopa pańszczyźnianego ideologii.
Ile postów już napisałeś znaczących to samo na 60 milionów różnych sposobów? Naprawdę daj innym się wypowiedzieć, serio. Nie trzeba w co 3 poście w temacie Polityka transferowa Wisły czytać jaki to Bednarz jest be.
Naprawdę.
Dotarło.
Wszyscy tutaj znają twój pogląd na tą sprawę.
Nawet mój pies jak widzi twojego nicka to zaczyna szczekać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.06.2014 o godz. 07:46.
Odpowiedz cytując