wolfy napisał(a):

Nie trzeba. Tak jest po prostu wygodniej.
Historia zna mnóstwo przykładów, kiedy Ci którzy "nic nie znaczą" obalali koronowane głowy. Kwestia w....ienia i determinacji. A my mówimy o klubie piłkarskim.
(...)
Chcesz akceptować patologie? Twoja rzecz. Masz do tego pełne prawo. Ale nie dorabiaj do własnego lenistwa i mentalności chłopa pańszczyźnianego ideologii.
|
Ile postów już napisałeś znaczących to samo na 60 milionów różnych sposobów? Naprawdę daj innym się wypowiedzieć, serio. Nie trzeba w co 3 poście w temacie Polityka transferowa Wisły czytać jaki to Bednarz jest be.
Naprawdę.
Dotarło.
Wszyscy tutaj znają twój pogląd na tą sprawę.
Nawet mój pies jak widzi twojego nicka to zaczyna szczekać.