Lukasz napisał(a):

Łatwiej będzie się dyskutowało - w końcu jeden argument za protestem mniej
|
Wytłumacz mi, komu się będzie z kim łatwiej dyskutowało, bo nie bardzo nadążam za Twoim tokiem rozumowania.
Kocur napisał(a):

|
I każdy ma to w dupie. Nawet jakby łysy na kolanach przyszedł.
|
Też mam podobne zdanie.