Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27961
Stary 05.06.2014, 11:57
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki a jeszcze mma pytanie czy nie ma żaden polski operator w swojej ofercie jakiś tanich rozmów lub smsów? w sumie to chodzi o to żeby 2 razy na dzień napisać że wszystko OK i tyle. skype ze względów logistycznych odpada.
Od lipca mają drastycznie spaść opłaty za roaming.

Na coś się Unia przydaje
Odpowiedz cytując