wiślak 86 napisał(a):

|
Dzięki a jeszcze mma pytanie czy nie ma żaden polski operator w swojej ofercie jakiś tanich rozmów lub smsów? w sumie to chodzi o to żeby 2 razy na dzień napisać że wszystko OK i tyle. skype ze względów logistycznych odpada.
|
Od lipca mają drastycznie spaść opłaty za roaming.
Na coś się Unia przydaje
