dynek.pl napisał(a):

|
Można powiedzieć niewykorzystane sytuacje się mszczą.
|
E tam się mszczą. Po prostu mając takich paralityków w obronie musisz wypracować kilka bramek przewagi, a my nie byliśmy w tym meczu w stanie tego zrobić.
Ofensywa na plus, obrona - dramat.