Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5198
Stary 23.05.2014, 12:27
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo, mecze tak chujowe pod względem samego widowiska poza sportowego, są zrzucane przez NC+ na najbardziej niedogodną porę, bo wiadomo, ze i tak mało kto by samo kopanie się po czołach chciał przed TV obejrzeć. ( Patrz, przed ostatni mecz z Legią w Warszawie)
Temat był już maksymalnie wyeksploatowany przez mnie, wiec nawet o tym nie wspominam. Ale i tak zawsze jakiś FraMat napisze, że "Lepiej mu się w C+ bez publiki oglądało".

Dlatego planuję kiedyś zrobić "the best of" tych mózgów ze stosownym komentarzem.

EDIT: Widać nawet przydupasy Jacusia i Osucha zaczynają to zauważać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.05.2014 o godz. 12:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując