JacobCFC napisał(a):

|
Dodatkowo, mecze tak chujowe pod względem samego widowiska poza sportowego, są zrzucane przez NC+ na najbardziej niedogodną porę, bo wiadomo, ze i tak mało kto by samo kopanie się po czołach chciał przed TV obejrzeć. ( Patrz, przed ostatni mecz z Legią w Warszawie)
|
Temat był już maksymalnie wyeksploatowany przez mnie, wiec nawet o tym nie wspominam. Ale i tak zawsze jakiś FraMat napisze, że "Lepiej mu się w C+ bez publiki oglądało".
Dlatego planuję kiedyś zrobić "the best of" tych mózgów ze stosownym komentarzem.
EDIT:
Widać nawet przydupasy Jacusia i Osucha zaczynają to zauważać.