Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21639
Stary 20.05.2014, 18:17
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Gratuluje diagnozy doktorze.
O tym, że Burliga ma problemy z hazardem raczej wiadomo było od dawna w klubie. To zresztą dość częsta przypadłość u piłkarzy.
Hazard patologiczny jest w klasyfikacji chorób. Zauważenie, że ktoś potrzebuje pomocy specjalisty nie jest aż takie trudne - wystarczy że nałóg niszczy mu życie prywatne i zawodowe.

Szczerze mówiąc nie wiem do czego się przypiąłeś ale to nie jest temat, na który powinno się żartować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2014 o godz. 18:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując