Lukasz napisał(a):

|
Gratuluje diagnozy doktorze.
|
O tym, że Burliga ma problemy z hazardem raczej wiadomo było od dawna w klubie. To zresztą dość częsta przypadłość u piłkarzy.
Hazard patologiczny jest w klasyfikacji chorób. Zauważenie, że ktoś potrzebuje pomocy specjalisty nie jest aż takie trudne - wystarczy że nałóg niszczy mu życie prywatne i zawodowe.
Szczerze mówiąc nie wiem do czego się przypiąłeś ale to nie jest temat, na który powinno się żartować.