Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 20.05.2014, 09:14
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Inne zespoły też mają takie same problemy. A kadra jest taka sama jak na jesieni.

taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski

trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
Odpowiedz cytując