Gwiaździsty napisał(a):

|
Inne zespoły też mają takie same problemy. A kadra jest taka sama jak na jesieni.
|
taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski
trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa