Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 20.05.2014, 07:52
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednakk bardziej swiadczy to o naszej kadrze, pseudo obroncach i ilosci kontuzji. W tej rundzie bodaj tylko Misiek byl zdrowy.
Inne zespoły też mają takie same problemy. A kadra jest taka sama jak na jesieni.
Odpowiedz cytując