Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
Od: 05.2007
Offline
#
1514
19.05.2014, 17:54
Jak Wisły na sędziów nie stać to trzeba u buka grać.
Najlepiej w Fortunie bo na na sędziów w pucharach zbieramy
krwawy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krwawy
Znajdź inne posty napisane przez krwawy