Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21553
Stary 19.05.2014, 05:42
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Czepiałem się nie faktu tego, że trzeba go wywalić, ale słów "bez żalu". Bo żal jest, że kolejny w jakimś stopniu doświadczony gracz nam odpada, a na jego miejsce wskoczy niezbyt rokujący junior. Ale trzeba czytać posty ze zrozumieniem
Akurat w tej sytuacji Fryc wróci, może nie będzie gorszy, ale ogólnie to kolejny klops. Co za przeklęta dla Wisły wiosna...:(
Odpowiedz cytując