iq1000 napisał(a):

Czepiałem się nie faktu tego, że trzeba go wywalić, ale słów "bez żalu". Bo żal jest, że kolejny w jakimś stopniu doświadczony gracz nam odpada, a na jego miejsce wskoczy niezbyt rokujący junior. Ale trzeba czytać posty ze zrozumieniem
|
Akurat w tej sytuacji Fryc wróci, może nie będzie gorszy, ale ogólnie to kolejny klops. Co za przeklęta dla Wisły wiosna...:(