shaggy napisał(a):

|
Reasumując słabość naszej ekstraklasy co rusz jest demaskowana. Potentaci na rynku krajowym z ostatniego sezonu - a także i z tego - na rynku europejskim nie znacza nic...
|
To akurat prawda, dlatego:
shaggy napisał(a):

|
Wprawdzie Legia zamiata ta ligę
|
Tego się trzeba trzymać
