Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
1486
13.05.2014, 14:40
IncognitoTSW
napisał(a):
Swoją drogą to w przeciągu sezonu jak dobrze liczę, to tylko my, Amica i Pogoń obyliśmy się jak na razie bez zmiany trenera.
Jeszcze Zawisza z Tarasiewiczem.
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence