Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26585
Stary 12.05.2014, 12:17
Tyle że na dotacjach unijnych w dużej mierze zarabiaja kraje w większosci zachodnie - któż buduje nam drogi i mosty : NIemcy,Austria, Hiszpania +Chiny....co z tego że podatki zostają jak zwykle i tak wpłacamy sami 30-50% więc podatki nie równoważą wydatków. Zreszta dodajmy dotacje są celowe- na modernizacje przemyslu i firm idzie znikoma ich częśc- głównie to mityczna infrastruktura kominikacyjno drogowa. Firm państwowych nie możemy dotować w przeciwieństwie do NIemców którzy sobie wynegocjowali że firmy z byłego NRD nie wchodzą do procedury i dotowali stocznie kiedy my nasze zamykaliśmy.Wkońcu zamiast okresowo dotować stocznie i mieć własne to lepiej wyplacic bezrobocie a potem wyslac ludzi na zmywak w UK lub do stocznie w Niemczech. Ale to juz osobna dyskusja dot. tzw.frajerów na których głosowały lemingi
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej