Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 10.05.2014, 20:03
Zajebista ta reforma. Żydki prawie załapały się do górnej połówki, a teraz będą walczyć do końca o spadek. Równie ciekawie w górnej połówce - wszystkie drużyny mogą jeszcze spokojnie powalczyć o puchary. Że to średnio sprawiedliwe, że dorobek z większości sezonu jest w pewnym momencie w połowie unieważniony? I co z tego? Zasady są takie same dla wszystkich, każdy wiedział, że trzeba się przygotować najbardziej na końcówkę sezonu. Kto tego nie zrozumiał, teraz płacze.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując