Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 09.05.2014, 22:09
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Słabo rozgarnięci czytelnicy to Ci, którzy ślepo wierzą organizatorom bojkotu. Łatwo Wami manipulować. Pożyteczni idioci to z pewnością nie nonkonformiści, którzy chcą by Wisła biła się o największe laury.

Każdy chce czegoś innego - jedni bankructwa, inni wielkiej Wisły. I Ci pierwsi nie mają cywilnej odwagi, by przyznać się do błędu.
Brawo - jasne i trafne podsumowanie obecnej sytuacji.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując