bonawentura napisał(a):

Słabo rozgarnięci czytelnicy to Ci, którzy ślepo wierzą organizatorom bojkotu. Łatwo Wami manipulować. Pożyteczni idioci to z pewnością nie nonkonformiści, którzy chcą by Wisła biła się o największe laury.
Każdy chce czegoś innego - jedni bankructwa, inni wielkiej Wisły. I Ci pierwsi nie mają cywilnej odwagi, by przyznać się do błędu.
|
Są też tacy którzy widzą obie strony medalu a mimo to przylaczaja się do bojkotu i wcale nie cieszą się z rozbioru Wisły. Więc nie do końca trafiles.