Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 09.05.2014, 22:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Słabo rozgarnięci czytelnicy to Ci, którzy ślepo wierzą organizatorom bojkotu. Łatwo Wami manipulować. Pożyteczni idioci to z pewnością nie nonkonformiści, którzy chcą by Wisła biła się o największe laury.

Każdy chce czegoś innego - jedni bankructwa, inni wielkiej Wisły. I Ci pierwsi nie mają cywilnej odwagi, by przyznać się do błędu.
Są też tacy którzy widzą obie strony medalu a mimo to przylaczaja się do bojkotu i wcale nie cieszą się z rozbioru Wisły. Więc nie do końca trafiles.
Odpowiedz cytując