Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67773
Stary 07.05.2014, 22:53
czarinio napisał(a):Wyświetl post
To fakt, kontrakt dla Miśkiewicza by się bardziej przydał. Wielki szacunek dla Garguły za to co zrobił w tym sezonie, ale mając dużo młodszego Stilica w składzie nie lepiej byłoby za kontrakt Garguły obsadzić inną pozycję? Wyraźnie widać, że Stilic i Garguła razem na boisku się gubią i obu w pierwszym składzie nie widzę.
Myślę że Stilić długo jednak u nas nie pogra. Kasa potrzebna na wczoraj, a jest to jednak jakiś klasowy zawodnik.

Odpowiedz cytując