czarinio napisał(a):

|
To fakt, kontrakt dla Miśkiewicza by się bardziej przydał. Wielki szacunek dla Garguły za to co zrobił w tym sezonie, ale mając dużo młodszego Stilica w składzie nie lepiej byłoby za kontrakt Garguły obsadzić inną pozycję? Wyraźnie widać, że Stilic i Garguła razem na boisku się gubią i obu w pierwszym składzie nie widzę.
|
Myślę że Stilić długo jednak u nas nie pogra. Kasa potrzebna na wczoraj, a jest to jednak jakiś klasowy zawodnik.