Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9567
Stary 06.05.2014, 14:55
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Wklejanie tego typu rzeczy to demagogia?
To nie jest demagogia. To po prostu pokazuje jakie nieuki reprezentują/będą reprezentować nas w parlamencie. Żurawski teraz zaczyna rozmieniać kariere na drobne. Moim zdaniem powienien zostać przy piłce i jeśli nie satysfakcjonuje go rola skauta, mógł się zająć trenerką. Jeżeli jednak zostanie wybrany to nie wyobrażam sobie, aby nadal robił u nas za skauta. Albo rybki albo akwarium. To co zrobił dla Wisły nikt mu nie odbierze bo jego bramki dały nam też wiele radości. Natomiast Jędrzejczak powinna siedzieć w pierdlu za zabójstwo brata, a tymczasem ona ma "nas" reprezentować.

PS. Zabawne jest to, że przed tym występem w TV nie wykrzesali nawet minimum wysiłku, aby coś przeczytać. Skoro teraz tego nie okazali to jaka pewność, że zachce im się w PE?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując